Start » Katalog » O nas

Nowości więcej
Panele firankowe Paryż
Panele firankowe Paryż
 
Paryż to kolekcja paneli żakardowych z zastosowanym motywem wieży Eiffla.  zobacz więcej.

Szukaj
 


Wyszukiwanie zaawansowaneUwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: /tmp. Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
O nas O nas

Serwis meblowy.com.pl został stworzony w celu promocji mebli polskich producentów. To jedyne takie miejsce w sieci Internet, gdzie zarówno sklepy meblowe jak i klienci indywidualni mogą zapoznać się z ofertą mebli dostępnych na polskim rynku. Serwis meblowy.com.pl jest obecny i promowany w zagranicznych wyszukiwarkach i katalogach (google.com, yahoo.com, aol.com, msn.com...), dzięki temu klienci zagraniczni również mogą się zapoznać z Państwa produktami.

Zamieszczając meble w naszym serwisie jest możliwość szczegółowego opisania produktu oraz zamieszczenia kontaktu (np. adresu www, e-mail, tel.) z zakładem produkcyjnym. Ułatwi to nawiązanie kontaktu zainteresowanych klientów z Państwa przedsiębiorstwem. Serwis został stworzony w czterech wersjach językowych (polskim, rosyjskim, niemieckim i angielskim) i w miarę zapotrzebowania będzie poszerzany o kolejne języki.
Serwis meblowy.com.pl po kilku tygodniach funkcjonowania, odwiedza dziennie przeciętnie 3400 - 5800 osób (miesięcznie ponad 110 tyś. osób!!!) - statystyki odwiedzin dostępne są na stronie www.meblowy.com.pl/stat.html.

meblowy.com.pl
jest własnością firmy Inveo z siedzibą w Kolbuszowej. Serwis redagowany jest przez grupę osób od wielu lat z powodzeniem działających w branży meblarskiej, prowadzony jest również przez zespół specjalistów ds. handlu elektronicznego oraz rozwiązań internetowych. Połączenie dwóch odmiennych dziedzin: przemysłu meblowego i branży internetowej zaowocowało powstaniem internetowego katalogu mebli meblowy.com.pl.

Zespół serwisu
biuro@meblowy.com.pl


Dalej
Kategorie
Dekoracje okien
Serwetki i bieżniki
Firany gotowe - komplety
Firany metrażowe
Firany do salonu
Firany do kuchni
Zasłony
Obrusy
Ozdoby
Witraże
Karnisze
Komplet kuchenny
Panele
Ręczniki
Taśmy
Boże Narodzenie
Wielkanoc

Producenci
Anwo
Bojanek
F.H.U Pilecki
Fako
Firantex
Grantex
Greno
Haft
ICG
Igmar
JYSK
Magdalena
Mardom
Sajpol
WISAN S.A.

Sklepy z firanami - katalog firm

Serwis Firany i Zasłony to internetowy katalog zasłon i firan, który został stworzony w celu promocji polskich producentów.